22.října 2019 , dnes má svátek Sabina, zítra Teodor
 

Sportovní den v lese 26. 5. 2017

26.05.2017 15:08

Dne 26. 5. Jsme se zúčastnili cyklovýletu do Vanovic, kde pro nás učitelé ZŠ Vanovice připravili atraktivní program na téma Les. Ze školy jsme vyráželi před 8. hodinou a kolem půl 9 jsme zdárně dorazili do Vanovic. Po příjezdu jsme si opekli špekáčky. Následoval připravený program v lese. Žáci byli rozděleni do skupin po 6-7 (5 žáků z Vanovic a 1-2 žáci ze Šebetova). Každá skupina vyrazila s vyučující po trase, která byla značena modrými fáborky. Na žáky čekaly čtyři stanoviště: 1. Hledání dvojic – strom a jeho plod; 2. Hledání dvojic – zvíře a jeho domov; 3. Třídění odpadů – eletro, plasty, papír, sklo; 4. pojmenovávání rostlin. V průběhu plnění úkolů na stanovištích měli žáci hledat čtyři rostlinky, nalepit je na papír a pojmenovat, dále měli udělat frotáž kůry stromů, najít list stromu a pojmenovat. Program byl završen kreslením na chodník u školy na téma Les. Dnešní dopoledne bylo velice pestré a žáci byli nadšení a spokojení. Velice je chválíme za spolupráci s žáky z jiné školy.

 

    

 


Přečteno: 707 x
 
Nabídka
Základní škola Šebetov

Šebetov 118
679 35 Šebetov

+420 516 465 440

zs.sebetov@seznam.cz

www.zs-sebetov.cz

 
Počet návštěv
Celkem: 
Dnes: 

    logo eu