21.května 2018 , dnes má svátek Monika, zítra Emil

Projekt Veselé zoubky a zdravověda 6. 3. 2017

07.03.2017 13:48

Projekt Veselé zoubky a Zdravověda 6. 3. 2017

V prvních dvou vyučovacích hodinách probíhal program Veselé zoubky. Vyučující předala hravou formou žákům  informace o funkcích zubů, růstu zubů, složení zubu, vzniku kazů, prevenci zubů a jak o zuby pečovat. Žáci dostali balíčky z programu (dm drogerie markt s. r. o.), které obsahovaly zubní pastu, přesýpací hodiny, brožurku a žvýkačky. Program byl velice povedený a žáci si z něj odnesli cenné informace.

Zdravověda

Ve třetí vyučovací hodině se konal program studentek Zdravotnické školy v Boskovicích. Připravily si pro žáky zajímavý program na 4 stanovištích. Každých 15 minut se žáci na stanovištích střídali a získávali nové informace. Program se nám velice líbil, studentky byly velice šikovné. Za program ještě jednou děkujeme.

Vojtěch Minx - 3. ročník

Přečteno: 480 x
Gratulace Adamovi Stloukalovi

GRATULUJEME Adamovi Stloukalovi, který úspěšně složil přijímací zkoušky do mat...