19.června 2018 , dnes má svátek Leoš, zítra Květa
 

Pavel Helan nám zpíval a četl...

11.06.2014 22:03

Dnes ve středu 11.6. k nám do školy zavítal zpěvák, skladatel a písničkář Pavel Helan. Potěšil děti nejen skvělým pěveckým vystoupením, ale také vtipnou pohádkou od Ilji Hurníka. Pavel během svého vystoupení předal také ceny nejlepším detektivům, kteří odevzdali krásné a nápaditě zpracované detektivní práce - Kdo je to Pavel Helan? Ti si tak jako cenu odnesli CD s věnováním a sladký bonbóny plněný "ajfón".

Velký dík touto cestou posíláme hlavně našemu hostu Pavlu Helanovi za jeho čas, který s námi ve škole strávil, za milá slova a krásné písničky, které nám budou znít dlouho v uších a rádi si je budeme pobrukovat. 

Doufáme, že jste si tuto milou návštěvu ve škole užili a pokud přece jen někomu koncert unikl, můžete si ho shlédnout ve fotogalerii nebo v následujícím videu:


Přečteno: 919 x
Aktuality
11.06.2018
Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů   Správce údajů: Základní škola Šebetov, o...

04.06.2018
Volby členů školské rady za zákonné zástupce žáků

Vážení rodiče,       po třech letech končí funkční období Školské rady při Zákla...

VŠECHNY AKTUALITY


 

 
Nabídka
Základní škola Šebetov

Šebetov 118
679 35 Šebetov

+420 516 465 440

zs.sebetov@seznam.cz

www.zs-sebetov.cz

 
Počet návštěv
Celkem: 
Dnes: 

    logo eu