24.dubna 2019 , dnes má svátek Jiří, zítra Marek
 

Chvilka poezie v ZŠ Knínice

24.03.2019 21:49

Recitační soutěž

Březen je měsíc knihy, a tak se letos ZŠ Knínice rozhodla uspořádat recitační soutěž. V naší škole jsme nejdříve uspořádali školní kolo, které proběhlo v pondělí 11. 3. 2019. Každý z žáků přednesl báseň, která ho zaujala, kterou si našel v knize nebo na internetu. V porotě zasedla zástupkyně OÚ paní Hachlerová, paní učitelka Klimešová a paní vychovatelka Mistrová. A bylo opravdu těžké vybrat vítěze a postupující žáčky do dalšího kola v Knínicích. Všichni měli připravené krásné básně a každý se je snažil přednést co nejlépe. Nakonec se ale porota pěkně shodla a do dalšího kola v Knínicích postoupili tito žáci. Terezka Axmanová, Honzík Zouhar, Kristýna Komárková, Adélka Hamplová, Vojtěch Minx.

A 20. 3. jsme si změřili své recitační síly s žáky ze ZŠ Knínice a ZŠ Velenov. Soutěže v Knínicích se zúčastnilo 50 dětí. A to už je veliká konkurence!!! Ale ani tam se naši žáci neztratili. Terezka Axmanová, žákyně 2. ročníku se umístila v mladší kategorii se svou básní Kohout na 2. místě a Vojtěch Minx, žák 5. ročníku se ve starší kategorii se svou básní Přátelství umístil na krásném 3. místě. Moc gratulujeme!!! Všichni žáci dostali občerstvení a krásné odměny a plni zážitků jsme se vrátili zpět. Příští rok určitě jedeme znovu!!!

Mgr. Lucie Klimešová

 

 


Přečteno: 94 x
Aktuality
23.04.2019
Doprovodné opatření

23. dubna - Ochutnávkový koš Doprovodné opatření k projektu Ovoce a zelenina do ...

23.04.2019
Dopravní hřiště v Blansku

Výuka na dopravním hřišti v Blansku proběhla 4. dubna 2019 a zúčastnili se jí žá...

15.04.2019
Mé toulky přírodou

Jihomoravské sdružení pro přírodu a myslivost o.p.s. a Českomoravská myslivecká ...

VŠECHNY AKTUALITY


 

 
Nabídka
Základní škola Šebetov

Šebetov 118
679 35 Šebetov

+420 516 465 440

zs.sebetov@seznam.cz

www.zs-sebetov.cz

 
Počet návštěv
Celkem: 
Dnes: 

    logo eu